30 let UNIKOM OVO Kutná Hora

Skladování třídění, balení a obchodní úprava ovoce


PRODEJ
FARMÁŘSKÝCH JABLEK
 
 
UNIKOM, a.s. nabízí farmářská jablka (jablka po vytřídění výběrové skupiny 7, 8 cm)
Více informací o prodeji na tel.: 602 620 048

Jablka budou baleny v bedýnkách po 10 kg.
V případě objednání do 8:00 hodin - závoz v průběhu druhého dne.
Po odebrání jablek do vlastních obalů, budou bedýnky opět vráceny.
 
Kontaktní osoba:
Irena Wolfová, tel: 602 620 048, wolfova@unikom.cz
Zuzana Reimannová, tel: 777 421 986, sekretariat@unikom.czSkladování ovoce

Disponujeme klimatizovaným skladem se skladovací kapacitou 7000 tun pro skladování jablek ale i ostatního jádrového a peckového ovoce v chlazeném prostoru a v řízené atmosféře (systém ULO). Máme dlouholeté zkušenosti se skladováním ovoce. Skladovací procesy jsou řízeny počítačovými systémy a technologie pracuje v plně automatickém režimu. Používáme pouze špičkové strojní zařízení od firem Brema, Bitzer, Besseling, Goedhart a Salco. Máme zachlazovací kapacitu pro měkké druhy ovoce. Mimosezonně nabízíme i možnost krátkodobého pronájmu skladovacích prostor Unikom je součástí odbytového družstva CZ Fruit, pro jehož členy zajišťuje služby v oblasti skladování, třídění a obchodní úpravy celého sortimentu ovoce.

Třídění ovoce

Naše třídící linka Greefa pro třídění jablek umožňuje přesné třídění řízené počítačem na základě měření příčného průměru plodů, hmotnosti a kvality plodů. Kapacita třídění jablek - výkon 8 - 10 tun za hodinu. Třídění probíhá s maximální šetrnost k tříděným plodům. Výstupy třídící linky umožňují plnění do spotřebitelských i velkoobjemových obalů. Třídící linka má přímou návaznost na balící linky Affeldt. Unikom je jedním z prodejních pracovišť CZ Fruit a zajišťuje pro členy nepřetržitý servis na úseku třídění a obchodní úpravy ovoce včetně jeho dodání k zákazníkovi.

Balení a obchodní úprava ovoce

Provozujeme dvě automatické balicí linky Affeldt pro balení produktů v návaznosti na třídící linku či s možností samostatného přísunu zboží k balení s kapacitou balení 2500 – 3000 ks balíčků za hodinu. Princip balení vážením nebo počítáním produktů s vysokou přesností, egalizace hmotnosti nebo počtu produktů. Typy balení - PE odnosná taška á 2 kg nebo síťový úplet á 1 - 3 kg. Balení peckového a bobulového ovoce do PE vaniček se síťkou,s odnosným uchem a etiketou á 500, 750 či 1000 g. Balení na podložní misky s přebalem průtažnou folií, označení jako zboží s proměnlivou hmotností.

osoba

Irena Wolfová

balení a obchodní úprava ovoce, skladování Kutná Hora

602 620 048
wolfova@unikom.cz

osoba

Jan Rákocy

pronájem skladových prostor Český Brod

602 611 767
rakocy@unikom.cz